Your Cart

Comment

All orders are processed in USD. While the content of your cart is currently displayed in CYN, you will checkout using USD at the most current exchange rate.

Out of stock

Some items are no longer available. Your cart has been updated.

Have a discount code?
Coupon code applied will be stored on your account
Subtotal
Discount

This discount code cannot be used in conjunction with other promotional or discounted offer.

Total
Taxes and shipping calculated at checkout
USD

─░ADE POL─░T─░KAS─░

─░ptal

Ürün sevk edilmeden veya üretilmeden önce sipari┼č iptalini kabul ediyoruz. Sipari┼čin iptal edilmesi durumunda tam para iadesi al─▒rs─▒n─▒z. Ürün kargoya verilmi┼čse sipari┼či iptal edemeyiz.

─░adeler (varsa)

Ürün iadelerini kabul ediyoruz. Mü┼čteriler, teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunma hakk─▒na sahiptir.
─░adeye hak kazanabilmeniz için ürününüzün kullan─▒lmam─▒┼č olmas─▒ ve teslim ald─▒─č─▒n─▒z durumda olmas─▒ gerekir. Ayr─▒ca orijinal ambalaj─▒nda ÔÇőÔÇőolmal─▒d─▒r. ─░ade i┼čleminizi tamamlamak için bir makbuz veya sat─▒n alma belgesine ihtiyac─▒m─▒z var. Sat─▒n ald─▒─č─▒n─▒z ürünü üreticiye iade etmeyin.
Mü┼čterilerden nakliye masraflar─▒ için en fazla bir kez ücret al─▒nacakt─▒r (buna iadeler de dahildir); Ürünü iade etmek için tüketicilerden herhangi bir yeniden stok ücreti al─▒nmayacakt─▒r.

 

Geri ödemeler (varsa)

─░adeniz al─▒n─▒p incelendikten sonra, iade etti─činiz ürünü ald─▒─č─▒m─▒z─▒ bildiren bir e-posta gönderece─čiz. Ayr─▒ca geri ödemenizin onayland─▒─č─▒n─▒ veya reddedildi─čini de size bildirece─čiz. Onaylan─▒rsan─▒z, geri ödemeniz i┼čleme koyulacak ve birkaç gün içinde kredi kart─▒n─▒za veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak bir kredi uygulanacakt─▒r.

Geç veya eksik geri ödemeler (varsa)

Hala geri ödeme almad─▒ysan─▒z öncelikle banka hesab─▒n─▒z─▒ tekrar kontrol edin.
Daha sonra kredi kart─▒ ┼čirketiyle ileti┼čime geçin; Geri ödemenin resmi olarak yay─▒nlanmas─▒ biraz zaman alabilir. Daha sonra bankan─▒zla ileti┼čime geçin. Geri ödeme gönderilmeden önce genellikle bir miktar i┼člem süresi vard─▒r. Tüm bunlar─▒ yapman─▒za ra─čmen hala geri ödemenizi alamad─▒ysan─▒z lütfen support@dlertm.com adresinden bizimle ileti┼čime geçin.

─░ade adresini almak için lütfen support@dlertm.com adresinden mü┼čteri hizmetlerimizle ileti┼čime geçin.

View Full Details
Sign in
If you do not have an account, click Create AccountCreate Account